Spoty reklamowe- przykładowe realizacje - Telebim4u.eu

Idź do spisu treści

Menu główne

Spoty reklamowe- przykładowe realizacje

Spoty reklamowe OBI emitowane na telebimie w Suwałkach

Emisja spotu na wielkoformatowym ekranie LED w Suwałkach przed otwarciem marketu OBI. Aktualizacja wyświetlanej treści zmieniona dokładnie z godziną otwarcia. Niestandardowa powtarzalność minimum raz na 1,5 minuty, spot 15 sekund.

Kampania Tesco Extra w Suwałkach na naszym ekranie.

Emisja spotu na wielkoformatowym ekranie LED w Suwałkach przed otwarciem Tesco Extra. Aktualizacja wyświetlanej treści zgodnie z aktualną promocją trwającą w sklepie oraz programu lojalnościowego- reklamodawca nie ponosi żadnych opłat związanych ze zmianą spotu. Niestandardowa powtarzalność, spoty emitowane naprzemiennie. Dodatkowe działania z obserwacji dotyczyły, emisji banerów reklamowych na portalach internetowych, tradycyjnych bilboardów, oznaczenia lokalizacji, spotów radiowych.

Samoaktualizująca się aplikacja i funkcja sponsora informacji.

Funkcja sponsora informacji. Aktualnie emitowane są spoty z godziną i datą, wilgotnścią i temperaturą wkomponowanymi w grafikę promującą sponsora. Wartości same się aktualizują. Przewidujemy uruchomienie spotu z wiadomościami, pogodą na jutro/ kolejnymi trzema dniami, cenami paliw. Jesteśmy również otwarci na ciekawe pomysły. Kampanie sponsorskie są o wiele tańsze od komercyjnych.

Specjalna aplikacja umożliwia klientowi dowolną zmianę wartości w tym przypadku ceny walut. Spot sam się aktualizuje i wyświetla informację minimum raz na 15 minut.

Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego