Eventy - Telebim4u.eu

Idź do spisu treści

Menu główne

Eventy

Chcemy państwu zaproponować organizację pokazu laserów, od pomysłu do realizacji.
Dostarczamy pełen asortyment, począwszy od urządzeń do małych, średnich klubów, poprzez zastosowania mobilne, aż po systemy do dużych klubów i pokazów na otwartym powietrzu.

Do pokazów wykorzystujemy nowoczesne, chłodzone powietrzem, półprzewodnikowe systemy laserowe AT firmy ATLASERS . Urządzenia te są lekkie i mają niewielkie rozmiary. Wysoka jakość wykonania oraz zaawansowany technologicznie proces produkcji skutkuje bardzo dobrymi parametrami naszych systemów laserowych. Konstrukcja oraz najwyższej jakości podzespoły gwarantują szeroki wachlarz zastosowań w każdym miejscu, zarówno wysoko na konstrukcjach scenicznych, w oknach budynków jak i salach dyskotekowych czy bankietowych. Realizowane przez nas pokazy wywołują niezapomniane przeżycia, zaskakują odbiorców i wprawiają w zachwyt. Tworzymy proste pokazy typu "beam show", ale również skomplikowane pokazy graficzne wykonywane specjalnie dla klienta, zsynchronizowane z muzyką, światłem i projekcjami video. Wszystko to wzbogaca doznania, uatrakcyjnia miejsce i uświetnia chwilę.

Kontakt i szczegóły:
607 939 096


Pokaz wykonywany jest przy użyciu lasera zielonego 1500mW i dwóch laserów 1500mW full color Stworzenie animacji : tworzenie animacji ,Logo twojej firmy ,reklamy statycznej laserem na budynku logo 3D.

Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego